Anasayfa
Fiyat ve ödeme planı bilgisi için formumuzu doldurabilirsiniz.

4 MAHALLENİN 4 MEYDANINDA DÖRT DÖRTLÜK BİR YAŞAM

PARK MEYDANI

Çocuklarınız şehrin kargaşasından uzak, Aydos Ormanı’nın yanı başında tabiatla iç içe büyüyecek, özgürce bisiklete binecek, onlar için özel tasarlanan ağaç evlerde, çocuk oyun alanı, fıskiye ve kum havuzunda güven içinde oynayarak çocukluklarını doya doya yaşayacak.

İSKELE MEYDANI

Sinpaş Country’nin dışında olduğu gibi, içinde de doğa ile iç içe bir yaşam sizi bekliyor. Etrafı rengârenk çiçeklerle süslenmiş göletler, keyifle yürüyüş yapabileceğiniz patikalar, kendinizi doğanın kalbinde hissetmeniz için özenle tasarlanan peyzaj alanında huzuru bulacaksınız.

COUNTRY MEYDANI

Country sakinleri olarak meydanda yer alan ateş kuyusunun etrafında, samimi komşuluk ilişkileri kurabileceksiniz. İçinizi ısıtacak bir mahalle kültürü ile ilham kaynağı doğa olan country yaşam stilinin keyfini süreceksiniz.

MANZARA MEYDANI

Manzara Meydanı’nda; resim ve eğitim atölyelerinden beceri alanlarına, kütüphaneden çalışma alanlarına kadar herkesin faydalanabileceği, yaratıcılıklarını ve el becerilerini geliştirebileceği çeşitli alanlar planlandı.

STRES VE YORGUNLUĞU UNUTUN...

Dengeli Yaşamın Merkezi: Aydos Kulüp

Wellness & Sport alanında her gün spor yapma imkanına sahip olmanın ayrıcalığını yaşamanın yanında pilates salonu, buhar odaları, Türk hamamı, sauna, kapalı yüzme havuzunda günün yorgunluğu ve stresinden arınmanın keyfini yaşayacaksınız.

DOĞADAN İLHAM ALAN MİMARİ TASARIM

Sinpaş Country’nin iç ve dış tasarımında da doğanın ilham veren pastel renkleri, kahverengi ve yeşilin birbirini tamamlayan tonları, taş ve ahşap görünümlü ince dokunuşlar doğa ile uyumlu bir birliktelik sergiliyor.

SİNPAŞ COUNTRY’DE YAŞARKEN MUTLAKA YAPMANIZ GEREKENLER

  • Aydos Ormanı’ndaki göl kenarında yürüyüş ve piknik yaparken doğada bir gün geçirmenin keyfini yaşayın.
  • Aydos Ormanı’nın içinde bisikletle macera dolu bir yolculuğa çıkın.
  • İskele Meydanı’nda kendinizle baş başa kalmanın huzurunu yaşayın.
  • Country Meydanı’nda göl kenarında ateş kuyusunun etrafında sohbetin keyfini çıkarın.
  • Yaz-kış demeden gün ışığının altında havuzda yüzmenin tadını çıkarın.
  • Her gün yürüyüş parkurunda form tutun.
  • Manzara Meydanı’ndaki Art Teras’da müzik, resim gibi hobilerinizi hayata geçirin.