Anasayfa Bilgi Almak İçin Tıklayın
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Sinpaş AquaCity Denizli

Detaylı bilgi için tıklayın

Ege Bölgesi’nin ilk ve en büyük temalı yaşam projesi AquaCity Denizli, Maldivlerin ötesinden gelen kumla hazırlanmış kumsalı, suyun her hâline rastlayabileceğiniz peyzaj konsepti ve çam korusuna komşu yaşamıyla sizi bekliyor.

Tenisten basketbola, fitness’tan yüzmeye birçok spor imkânı sunacak olan AquaCity, Denizli’nin İlk Starbucks’ı, H&M’ne ev sahipliği yapan sokak konseptli alışveriş merkezi Aqua Mall ile de Denizli’ye birçok ilki beraberinde getiriyor.

Haziran 2017’de teslimlerin başlayacağı ve 4 ana konseptten oluşan AquaCity Denizli’de 1+1’den 4+1’e kadar yaşam seçenekleri bulunuyor. Maldivlerin ötesinden gelen kumlarla tatil tadında hayat sunan Aqua Beach, su kenarındaki yalı konseptindeki yaşam alanlarıyla Aqua Mansion, göl ve bahçe evleriyle Aqua Homes&Garden ve Denizli’nin en yüksek kuleleri olan Aqua Towers, AquaCity Denizli’de sizleri bekliyor.

  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
  • aquacity
Adres Kayalar, Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park), 20030 Merkez/Denizli

“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”