Anasayfa Bilgi Almak İçin Tıklayın
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Sinpaş Liva

Detaylı bilgi için tıklayın

Sinpaş Liva'dan Mutluluğu Hayatınızın her anına taşıyacak yeni bir yaşam, Liva Turkuaz. Farklı konseptlerde adaları, sandalla gölet keyfi, dinlenme terasları, yüzme havuzu ve yaşamınızı güzelleştirecek her türlü sosyal olanaklarıyla hep evinizi özleyeceğiniz yepyeni bir proje. Liva Turkuaz ile tanıştıktan sonra artık hep evinizde olmak isteyeceksiniz.

17.600 m peyzaj alanı, sosyal olanakları ve 4.714 m büyüklüğündeki doğal göletin sunduğu doğal güzellikleri ile Liva Turkuaz, sosyal bir hayat için istediğiniz her şeyi fazlasıyla karşılıyor.

Doğal Göletler,
Farklı Konseptlerde Adalar,
Çiçek Bahçesi,
Aktivite Alanı,
Gösteri Amfisi,
Çocuk Oyun Alanları,
Dinlenme Terasları,
Kış Bahçeleri,
Göl Kenarında Yürüyüş ve Koşu Parkuru,

  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
  • sinpaş liva turkuaz
Adres Adil Mahallesi Polonez Caddesi No: 11, 34935 Sultanbeyli / İstanbul

“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”