Anasayfa Bilgi Almak İçin Tıklayın
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.
Kampanyadan yararlanmak için formu doldurun, sizi arayalım.

Sinpaş Palas

Sinpaş Palas, az katlı yaşamı, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışı terk edilerek tasarlanmış ince zevkli modern mimarisi ve sokak planlamasıyla; uzmanları tarafından müşteri memnuniyetine ve konforuna öncelik verilerek tercih edilen seçkin standart iç dekorasyon uygulamalarıyla ve konsept peyzaj uygulaması ile çalışanların ve şehir hayatından keyif alanların yeni adresi olacak.

"Şehirli" yaşam dokunuşlarının, Tuğla ve Metal görünümlü Dış Cepheli evlerden Arnavut kaldırımlı sokaklara, alışveriş caddesinden, fonksiyonel iç avlulara, Şehir parkından, dört mevsim renk değiştiren bahçelere, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına kadar her alanda hissedildiği Sinpaş Palas’ta, kendinizi güvende hissedeceğiniz huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

  • sinpaş palas
  • sinpaş palas
  • sinpaş palas
  • sinpaş palas
Adres Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. Ümraniye/İstanbul

“Binlerce ailenin hayatına değer katan Büyük Sinpaş Ailesi’nin bir üyesi olmanızı ve sizlere yeni projelerimizi aktarmayı, size özel hazırlayacağımız fırsat ve kampanyaları duyurmayı istiyoruz. Bu nedenle formda verdiğiniz kişisel bilgilerinizi sadece Sinpaş Holding ve grup şirketlerinin pazarlama ve iletişim faaliyetlerinde kullanacağımızı ve Türkiye Cumhuriyeti 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapsamında koruyacağımızı taahhüt ederiz. Sinpaş Holding olarak ticari faaliyetlerimize devam ettiğimiz sürece, bu yasa kapsamında kişisel verilerinizi; sizi, hazırladığımız özel kampanyalardan haberdar edebilmek için, yurt içi veya yurt dışında güvenli veri merkezlerinde saklayıp şirketimizin gizlilik anlaşması yaptığı iş ortaklarıyla paylaşabileceğiz. Veri paylaşım tercihlerinizi değiştirmek istediğinizde, isteğinizi info@sinpas.com.tr e-posta adresimiz veya 4441974 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile veri uzmanımıza iletebilir ve üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.”